Referent za kadrovske zadeve in administracijo

Ljubljana, Slovenia

This job is not available any more.

OPIS DELA

Z veseljem pričakujemo novo sodelavko ali sodelavca v našem HR oddelku!

HR funkcija je izjemno pomembna za uspeh naše mednarodne ekipe, zato potrebujemo tebe, da nam pomagaš z akvizicijo novih talentov, profesionalnim razvojem sodelavcev, s komunikacijo znotraj in zunaj podjetja ter splošno administracijo. Če te zanimajo sodobne tehnologije, odlično komuniciraš in z lahkoto navezuješ stike, ter se želiš pridružiti celotni ekipi pri ustvarjanju najbolj impresivne VR izkušnje, ne odlašaj s prijavo!

ODGOVORNOSTI

  • Vodenje interne in eksterne komunikacije
  • Iskanje in privlačenje novih talentov
  • Razvoj lastne mreže v IT prostoru skozi razne meetupe, dogodke in s prisotnostjo na spletu
  • Spremljanje različnih HR metrik
  • Doprinos razvoju pozitivne organizacijske klime
  • Pomoč v administraciji

PRIČAKOVANE LASTNOSTI IN ZNANJA

  • Želiš si osebnostne in profesionalne rasti
  • Te veseli delo v mednarodnem okolju
  • Prijaznost in potrpežljivost
  • Odlične komunikacijske in kolaborativne sposobnosti
  • Spoznaš se na tehnologijo
  • Odlično govoriš in pišeš angleško
  • Poznaš principe agilnega dela

PLUS TOČKE

  • Izkušnje na področju dela s človeškimi viri
  • Poznavanje dela s katerikolim HR softwarejem

NUDIMO

  • Zaposlitev za določen čas, s 3-mesečnim poskusnim delom
  • Možen takojšnji pričetek dela
  • Fer plačilo v skladu z izkušnjami in znanjem
  • Možnost dodatnega izobraževanja in izpopolnjevanja
  • Možnost napredovanja
  • Fleksibilni delovni čas
  • Team building in druženja
  • Obiskovanje relevantnih konferenc in dogodkov
  • Sproščeno in udobno delovno okolje v Tehnološkem parku v Ljubljani